Hakkımızda

Biz Kimiz!

Her sektörde olduğu gibi ambalaj ve paketleme sektöründeki sıkıntılar, Avrupa ve daha genelinde dünya pazarına göre Türkiye’mizin sektörde daha geri oluşu, sağlıklı, sağlam ve estetik ambalajların yurt dışından getirtilmesini gerektiriyordu.
Bu durumda maliyetlerin ciddi bir oranda artmasına sebebiyet veriyordu.

Neden bizde kaliteli ambalajlar yapmayalım sorusunun cevabı olarak 2000 yılında yola çıktık. Pekala bizde kaliteli ambalajlar yapabilirdik. Şirket politikamız kaliteyi olabilecek en iyi seviyeye çekerek güvenli ve zarif ürünler üreterek sektörümüzü dünya pazarında hak ettiği yere getirmektir.

Hedef kitlemiz dikey ambalaj makinalarıyla dolum yapan bütün sektörlerdir.(deterjan, cips, kuruyemiş, bakliyat, kahve, bisküvi, pirinç, makarna v.b.)

 

YAKAFORM  olarak sizlere daha iyi hizmet vermek ve daha çok fayda sağlamak amacıyla ürün portföyümüzü sürekli artırma, sizlere daha kaliteli ve uygun fiyatlarla ürün sunma çabasındayız. Sizlere bugüne kadar sunduğumuz kaliteli ürün ve güvenilir hizmet politikamızı daha da ilerilere taşıyarak bundan sonra da ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmaya devam edeceğiz.

Müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, devamlı iş yapmak istenen, sosyal sorumluluk sahibi, etik değerlere ve yasalara saygılı kurumsal bir kültüre sahibiz. Değişen müşteri ihtiyaçlarını ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçiriyor, her projenin kendine has şartlarını doğru algılayarak, ona özel çözümler geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Sürdürülebilir başarı için gereken yönlendirme, yönetim ve kontrol sistemlerini uygulayarak bütünleşik bir sistem, Zorlu bir çalışma, doğru bir yapı ve doğru planlanmış bir süreç ile firmamızı sektörün öncü bir kuruluşu yapmak için önümüzde önemli bir yol haritası oluşturmak öncelikli hedeflerimizdir.

Bizlere verdiğiniz destek için sizlere teşekkür ederiz. Hep beraber sağlıklı ve de bol kazançlı hayat dileriz.

Kalite ve Zerafet

Kaliteli ve Zarif ürünler ortaya çıkarmak şirketi politikamız olduğu gibi müşteriye karşı birincil görevlerimiz arasındadır.

Güven

Güvenin en önemli koşullardan biri olduğunun bilinceyiz ve bu güveni tesis etmenin başrolünü biz oynayacağız.

Uygun Fiyat

Bu konuda da kendimize güvenerek sizleri mağdur etmeyeceğimizin garantisini verebiliriz.